در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
نحوه ارسال کالا

نحوه ارسال کالا

شرایط تحویل کالا:

0- ارسال رایگان به تهران (برای خریدهای با مبلغ بیشتر از250 هزار تومان):

زمان دریافت کالا بسته به محل خریدار بین ۱ تا 2 روز کاری میباشد. چنانچه مایل هستید سفارش شما به روش خاصی یا در زمان مشخصی ارسال گردد، جزئیات مورد نظر خود را در قسمت توضیحات سفارش در زمان خرید، وارد نمایید..

برای اطلاع دقیق از زمان دریافت سفارش خود از طریق نرم افزارهای تلگرام و واتس اپ با شماره: 09363726141 و یا تماس با شماره تلفن: 02155836021 ارتباط برقرار کنید.

۱- ارسال رایگان به سراسر ایران (برای خریدهای با مبلغ بیشتر از500 هزار تومان):

زمان دریافت کالا بسته به محل خریدار بین ۱ تا ۳ روز کاری میباشد. چنانچه مایل هستید سفارش شما به روش خاصی یا در زمان مشخصی ارسال گردد، جزئیات مورد نظر خود را در قسمت توضیحات سفارش در زمان خرید، وارد نمایید..

برای اطلاع دقیق از زمان دریافت سفارش خود از طریق نرم افزارهای اینستاگرم و واتس اپ با شماره: 09363726141 و یا تماس با شماره تلفن: 02155836021 ارتباط برقرار کنید.

۲- پست پیشتاز :

زمان تقریبی تحویل سفارش، با توجه به محدوده جغرافیایی و مقصد، بین ۱ تا ۳ روز کاری است.

در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

4- باربری، یا ترمینال :

زمان تقریبی تحویل سفارش توسط اتوبوس، با توجه به محدوده جغرافیایی مقصد، بین ۱ تا ۳ روز کاری خواهد بود.

زمان تقریبی تحویل سفارش توسط باربری، با توجه به محدوده جغرافیایی مقصد، بین ۱ تا ۴ روز کاری خواهد بود.

برای اطلاع دقیق ازنحوه استفاده از این سرویس، از طریق نرم افزارهای تلگرام و واتس اپ با شماره: 09127499937 و یا تماس با شماره تلفن: 02155836021 ارتباط برقرار کنید.

شهرهای تحت پوشش:

نکات مهم در زمان ارسال کالا توسط شرکتهای پستی:

- در مواردی که ارسال توسط شرکتهای پستی انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم به شرکت پستی مورد نظر مشتری در حداقل بازه زمانی و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد در این موارد فروشگاه الوسوغات مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد.

- به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را تا سقف ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد.

- مجددا یادآوری می گردد که مشتریان هنگام دریافت کالا از شرکتهای پستی می بایست صحت و سلامت بسته بندی را چک، کالا را از بسته بندی خارج و سلامت ظاهری آن را تایید و سپس رسید دریافت کالا از شرکت پستی مربوطه را امضاء نماید زیرا در غیر اینصورت امضاء دریافت کالا به منزله دریافت صحیح و سالم کالا بوده و پس از آن هیچگونه ادعایی از جانب مشتری توسط شرکتهای پستی قابل پذیرش نیست.

- بر این اساس لازم است در صورتیکه کالای مربوطه دارای هر گونه ایراد و یا مشکلی باشد، مشتری ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه الو سوغات اطلاع نمایند و از طریق فروشگاه پیگیر موضوع گردد.

- لازم به توضیح است که هر گونه اقدامی خارج از چارچوب فوق موجب خواهد گردید که فروشگاه الوسوغات امکان هیچگونه پیگیری و حمایت از مشتریان را نداشته باشد.

- مدت زمان و بازه زمانی تحویل سفارشات با توجه به شهر محل تحویل کالا، بین ۱ تا ۵ روز کاری بعد از ارسال،تحویل مشتری داده خواهد شد.دقت داشته باشید که این مدت زمان برای بعد از نهایی و ارسال شدن سفارش می باشد.

توجه: برای آگاهی از هزینه ارسال کالا به سایر شهرها و مدت زمان تحویل کالااز طریق تماس تلفنی  با شماره تماس های اعلان شده ویا با ارسال ایمیل به آدرس Info@alosoghat.com  با ما در تماس باشید.

تلفن تماس: 02155836021  (فروشگاه اینترنتی الوسوغات)

زمان پاسخگویی تلفنی: همه روز به غیر از جمعه ها و روزهای تعطیل از ساعت: 9:00 الی 16:00